Strony www

Twoja strona powinna zarabiać przyciągać klientów kreować wizerunek pracować 24/7 dla Twojej firmy

Strona internetowa jest fundamentem Twojej obecności w sieci. W większości przypadków to właśnie tutaj robi się pierwsze wrażenie o Twojej firmie.

Pakiety cenowe

Nie ma potrzeby nadmiernego komplikowania cen za projekt witryny. W 90% przypadków wypracowany przez lata pakiet usług zupełnie pokrywa potrzeby naszych klientów.

Jeżeli jednak potrzebujesz innych rozwiązań, to koniecznie skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i zapisz się na darmową konsultację.

Wybierz metodę rozliczenia

miesięcznie
jednorazowo
Umowa na 10 miesięcy

Dwa proste plany

Jeśli potrzebujesz rutynowej pomocy przy projektowaniu i konserwacji strony internetowej, plan comiesięczny jest najlepszy.

Dlaczego to jest ważne?

Jeżeli jednak chcesz samodzielnie prowadzić i aktualizować swoją stronę to jednorazowe rozliczenie jest dla Ciebie.

Potrzebujesz indywidualnego rozwiązania?

Standard
Czyli klasyczna strona sprzedażowa
900
zł netto / miesiąc
Co zyskujesz w ramach pakietu:
Standard
Czyli klasyczna strona sprzedażowa
7200
zł netto jednorazowo
Co zyskujesz w ramach pakietu:
Business
Czyli rozbudowana strona firmowa
1800
zł netto / miesiąc
Co zyskujesz w ramach pakietu:
Business
Czyli rozbudowana strona firmowa
14400
zł netto jednorazowo
Co zyskujesz w ramach pakietu:

Najczęściej zadawane pytania

Tak! Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie w Europie aż 51% użytkowników Internetu to użytkownicy mobilni, nie można ich pomijać. Dlatego każdy projekt strony przedstawiamy w wersji zarówno na komputery, jak i smartfony.

Każdy nowy projekt bookujemy na 1-2 tygodnie wprzód. Sam proces od A do Z zależnie od wielkości serwisu trwa od 3 do 6 tygodni. 

Szczerze? Mało prawdopodobne, ponieważ będziesz brać w tym etapie czynny udział. Projekt strony rozpoczynamy od analizy Twojej branży, konkurencji oraz ewentualnie inspiracji jakie mi podeślesz. Mając to przygotujemy najpierw makietę strony głównej, aby móc ją z Tobą omówić, zebrać uwagi i nadać projektowi kierunek, który będzie Tobie odpowiadał. Gdy zaakceptujesz wygląd strony głównej zaprojektujemy pozostałe podstrony. Na każdym etapie będziesz miał wgląd w prace i będziesz mógł wnosić swoje uwagi lub sugestie.

Jasne! Skontaktuj się z nami, przedstaw swój projekt, a my przygotujemy dokładną wycenę samego wdrożenia kodu.

Przede wszystkim potrzebne są materiały i informacje o Twoim biznesie. Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o Twoim celu i wizerunku w sieci jaki chcesz osiągnąć oraz o grupie użytkowników, do których chcesz dotrzeć. Przygotujemy dokładną specyfikację oraz jasną listę materiałów potrzebnych do wykonania strony. 

Koszt utrzymania strony jest zależny od Twojego dostawcy usług hostingowych oraz ceny domeny. Przeważnie są to opłaty roczne w granicach 200-400zł. Z naszej strony dochodzi koszt serwisowania strony (czyli regularnej aktualizacji), ale jest to już wliczone w cenę w umowie abonamentowej.

Wybrane rekomendacje

1582620945785
We hired Damian to redesign and rebuild a WordPress site for us and are very happy with the results. He was agile, responsive, easy to communicate with, and most importantly, he has a good design aesthetic and was able to turn our brief into a professional, good-looking website.
Samuel Morris-Rosenstein
Director of Marketing at Unnax & Concila
1556616034926
Damian Urbaniec jako fachowiec ma niesamowitą umiejetność wczuwania się w sytuację klienta. Najbardziej cenię sobie podczas współpracy z Damianem jego elastyczność i szybkość reakcji. [...] Polecam Damiana i jego firmę jako pewnego partnera do współpracy zarówno przy mniej jak i bardziej wymagających projektach.
Piotr Ląd
NBC Polska
1580842170389
Z Damianem współpracujemy na kilku płaszczyznach - zarówno w ramach stałej obsługi jak i nowych projektów. Mieliśmy duży projekt do zrealizowania w bardzo krótkim czasie. Damian dostarczył nam w pełni funkcjonalny produkt umożliwiający przeprowadzenie skutecznej kampanii marketingowej.
Przemysław Mik
CEO at McHayes&StewardGroup sp. z o.o.
1572873401390
An extremely honest and result-driven UX Design and Web Development Expert. As a creative thinker who has a can-do attitude, Damian is a pleasure to work with. He is a good listener, asks good questions, and takes ownership of the outcomes of his decisions and actions.
Emilia Zakrzewska
Group Marketing & PR Director at ProService Finteco/ Lecturer

Darmowy audyt strony www

Osobiście przeprowadzimy audyt Twojej strony www i wskażemy silne punkty oraz miejsca, od których mogą odbijać się Twoi klienci.